ILE KOSZTUJE TARAS DREWNIANY?


Ceny naszych usług są każdorazowo ustalane indywidualnie ponieważ koszt wykonania tarasu zależy od wielu czynników: kształtu, wielkości i wysokości, liczby schodów, rodzaju podłoża i podbudowy oraz gatunku drewna. Decydująca o koszcie ostatecznym jest zazwyczaj cena materiałów (deski, legary, kontrlegary, wkręty, olej) potrzebnych na 1 m2 tarasu. Można przyjąć, że cena netto tarasu z drewna egzotycznego zaczyna się od 400 zł/m2.

Jeśli chcieliby Państwo otrzymać informację na temat szczegółowych kosztów wykonania tarasu prosimy jeśli to możliwe, o :

– zdjęcia tarasu oraz podanie wszelkich niezbędnych wymiarów krawędzi – w przypadku istniejącego tarasu, a także podanie wysokości od progu drzwi do płyty balkonu/tarasu.

– planu tarasu a w przypadku jego braku, przybliżonej informacji o umiejscowieniu tarasu, jego oczekiwanych wymiarach, ilości planowanych schodków oraz wysokości od gruntu do drzwi tarasowych
Na podstawie tych informacji będziemy mogli zaproponować Państwu ofertę cenową na wykonanie tarasu z drewna egzotycznego w kilku wariantach do wyboru.
Takie same informacje będą nam pomocne w przypadku gdyby byli Państwo zainteresowani wykonaniem tarasu z drewna krajowego lub europejskiego.

Zapraszamy do kontaktu.